160×600
160×600

ଫେବୃଆରୀ ୨୭ ରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଶୁକ୍ର ଦେବ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭଲ ଦିନ


ଧନ, ଗୈ।ରବ ଏବଂ ସୁଖ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଦେବତା ଶୁକ୍ର ଦେବ ଫେବୃଆରୀ ୨୭ ରେ ଶନିଙ୍କ ରାଶି ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ଏବଂ ଶୁକ୍ର ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ଭାବନା ଅଛି | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶୁକ୍ର ଏକ ଶୁଭ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଏ | ଶୁକ୍ର ଙ୍କୁ ବାସ୍ତୁ ସୁଖ, ବୈବାହିକ ସୁଖ, ରୋମାନ୍ସ, କଳା ଏବଂ ଧନ ଇତ୍ୟାଦିର କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଜାଣନ୍ତୁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରଣରୁ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବ ସୁଖର ଲହର

ମେଷ- ମେଷ ରାଶିର ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘରର ସ୍ୱାମୀ ଶୁକ୍ରଦେବ ଅଟନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ଦଶମ ଅର୍ଥାତ୍ କ୍ୟାରିୟର, ପ୍ରସିଦ୍ଧିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଏହି ସମୟରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ରହିବ । ଏହି ଅବଧିରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରୀ ଅଫର୍ ପାଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ ।

ବୃଷ- ଶୁକ୍ର ବୃଷ ରାଶିର ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଷଷ୍ଠ ଘରର ପ୍ରଭୁ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଭାଗ୍ୟର ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଶୁକ୍ର ଗମନାଗମନ ଅବଧିରେ, ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଭାଗ୍ୟ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ । ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଅଟକିଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ।

ଧନୁ ରାଶି – ଶୁକ୍ର ଧନୁ ରାଶିର ଷଷ୍ଠ ଏବଂ ଏକାଦଶ ଘରର ପ୍ରଭୁ । ଶୁକ୍ର ତୁମର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଧନ ସଂଗ୍ରହ, ପରିବାର ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ଗମନାଗମନ କରିବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ପରିବାରରେ କିଛି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବେ ।

ମୀନ- ଶୁକ୍ର ହେଉଛି ମୀନ ରାଶିର ତୃତୀୟ ଏବଂ ଅଷ୍ଟମ ଘରର ପ୍ରଭୁ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ତୁମର ଏକାଦଶ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଶୁକ୍ର ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ବ ମିଳିପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଆଶିୟୀମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |


Share It

Comments are closed.