ମୁଣ୍ଡରେ ଦୁଇଟି ସିଲିଣ୍ଡର ଏକାଠି ରଖି ମଜାରେ ନାଚିଲେ ମହିଳା, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସନ୍ତୁଳନ ଦେଖି ଲୋକେ ବିସ୍ମିତ


‘ମିସେସ୍ ନୀତୁ’ ନାମକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷର ସନ୍ତୁଳନ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି।

ହରିୟାଣାର ଜଣେ ମହିଳା ଦୁଇଟି ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଓ ତମ୍ବା ପାତ୍ରକୁ ମୁଣ୍ଡରେ ସନ୍ତୁଳିତ କରି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ @_neetu_5650 ଶେୟାର କରିବା ସହ ୬୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ମିଳିଛି। ‘ମିସେସ୍ ନୀତୁ’ ନାମକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷର ସନ୍ତୁଳନ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ହରିୟାଣାରେ ଏକ ନମ୍ବର ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ସେ ଏକ ଛୋଟ ଷ୍ଟିଲ ପ୍ଲେଟ, ଅନେକ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର, ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା, ଏକ ଷ୍ଟିଲ ଟମ୍ବଲର ଉପରେ ତମ୍ବା ପାଣି ପାତ୍ରକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବା, ହୁଲା ହୁପ ବୁଲାଇବାର ଅନେକ ଭିଡିଓ ରହିଛି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neetu ❤️ (@_neetu_5650)

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କ ନିଆରା ଦକ୍ଷତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମ୍ୟାଡାମ, ଚମତ୍କାର ଆପଣ କେମିତି କଲେ”। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏ ଇଏ ସେହି ଭାଉଜ ଯିଏ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପୂରା ଘର ଉଠାଇ ପାରିବେ ବୋଲି କହୁଥିବା କଥା ଶୁଣିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନୀତୁଙ୍କ ୫୮.୭ ହଜାର ଫଲୋଅର୍ସ ଥିବା ବେଳେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ୧୬୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ସବ୍ସ୍କ୍ରାଇବର ଅଛନ୍ତି।


Share It

Comments are closed.