160×600
160×600

ଘରେ ଏକ ହାତୀ ମୂର୍ତ୍ତି ରଖିବାର ରହିଛି ଅନେକ ଫାଇଦା, ହୋଇଥାଏ ଧନ ବର୍ଷା ; ବଢ଼ିବ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି


ଚାଇନିଜ୍ ବାସ୍ତୁ ଫେଙ୍ଗ୍ ଶୁଇରେ ଘରର ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇଁ ଅନେକ ଟିପ୍ସ ଦିଆଯାଇଛି | ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ | ଫେଙ୍ଗ୍ ଶୁଇ ଟିପ୍ସର ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ | ବାସ୍ତବରେ, ଫେଙ୍ଗ୍ ଶୁଇ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କଇଁଛ, ବେଙ୍ଗ, ଡ୍ରାଗନ୍, ମାଛ, ଓଟ ଏବଂ ହାତୀର ମୂର୍ତ୍ତି ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ | ଘରେ ଏକ ହାତୀ ମୂର୍ତ୍ତି ରଖିବାର ଲାଭ କ’ଣ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା |

ଘରେ ରହିଥାଏ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି

ଶାସ୍ତ୍ରରେ ହାତୀକୁ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବାହନ ଏବଂ ଶୁଭତାର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯେଉଁଠାରେ ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ଵାରରେ ଏକ ଶୁଣ୍ଢ ଉଠାଇ ଥିବା ହାତୀର ମୂର୍ତ୍ତି ଥାଏ ସେହି ଘରେ ସର୍ବଦା ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ସକାରାତ୍ମକତା ରହିଥାଏ | ଏହା ସହିତ ଗୃହର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ |

ଏକ ପ୍ରତିରକ୍ଷା କବଚର କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ

ଘରର ମୂଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଯୋଡିରେ ହାତୀ ପ୍ରତିମାକୁ ରଖିବା ଘରେ ସୁଖ, ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଧନ ଆଣିଥାଏ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହା ସମଗ୍ର ପରିବାର ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରତିରକ୍ଷା କବଚ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ |

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସେ

ଫେଙ୍ଗ୍ ଶୁଇ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଗୋଟିଏ ପରିବାରରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନଥାଏ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲଗାତାର ବିତର୍କ ଏବଂ ଝଗଡା ଲାଗିଥାଏ, ତେଣୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଯୋଡ଼ି ହାତୀକୁ ଶୋଇବା ଘରେ ରଖନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସର୍ବଦା ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିଥାଏ |

ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ

ଫେଙ୍ଗ୍ ଶୁଇ ଅନୁଯାୟୀ, ଏକ ରୂପା ହାତୀକୁ ଉତ୍ତରରେ ରଖିବା ଶୁଭ ଅଟେ। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଏହି ଦିଗ ସହିତ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ସମାପ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ଅନ୍ତ ଘଟିଥାଏ | ଏହି ସମୟରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏକ ରୂପା ହାତୀକୁ ନାଲି କପଡ଼ାରେ ରଖିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ଏକ ଲକର କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ରଖିବା ସ୍ଥାନରେ ରଖିବା ଆୟର ଉତ୍ସକୁ ବଢାଇଥାଏ ଏବଂ ଋଣ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥାଏ |


Share It

Comments are closed.