ହାତ ପାପୁଲିରେ ରହିଛି କି ଏହି ୩ଟି ଚିହ୍ନ? ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କରିପାରେ ଧନବାନ

Share It

ହସ୍ତରେଖା ଅନୁଯାୟୀ କେତେକ ଚିହ୍ନ ଏବଂ ସଂଙ୍କେତଗୁଡିକ ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତାକୁ ସୂଚାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏଠାରେ ସେହିଭଳି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ତିନିଟି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି । ଏହି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଦାରିଦ୍ର୍ୟତାରୁ ଧନବାନ ଆଡ଼କୁ ନେଇପାରେ । ତେଣୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହିସବୁ ସଂଙ୍କେତ ବିଷୟରେ ।

ଟଙ୍କା ତ୍ରିଭୁଜ(The money triangle)

ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଧନ ତ୍ରିକୋଣ ହେଉଛି ଅନ୍ୟତମ ସମ୍ମାନଜନକ ସଙ୍କେତ । ଏହି ଶୁଭ ତ୍ରିକୋଣ ପାପୁଲିରେ ଥିବା ରେଖାଗୁଡ଼ିକୁ ଛିନ୍ନ କରି ଗଠିତ ହୁଏ, ଯାହା ସାଧାରଣତଃ ପରି ଆଙ୍ଗୁଠି କିମ୍ବା ଛୋଟ ଆଙ୍ଗୁଠି ତଳେ ଦେଖାଯାଏ । ଯେତେବେଳେ ମନି ଟ୍ରାଏଙ୍ଗଲ ସ୍ପଷ୍ଟ ଏବଂ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଏ, ଏହା ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ଏବଂ ଭୌତିକ ପ୍ରଚୁରତାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ସୂଚିତ କରେ । ତ୍ରିକୋଣର ଆକାର ଏବଂ ଗଭୀରତା ମଧ୍ୟ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ପରିମାଣ ସୂଚିତ କରିପାରେ । ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଅର୍ଥ ତ୍ରିକୋଣ ଚିହ୍ନ ଅଛି ସେମାନେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅର୍ଥ ପରିଚାଳନା ଦକ୍ଷତା, ନିବେଶ ପ୍ରତି ଏକ ସ୍ୱାଭାବିକ ଆଗ୍ରହ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁଯୋଗ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାର କ୍ଷମତା ରଖନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଏ ।

ସୂର୍ଯ୍ୟ ରେଖା (The sun line)

ଆପୋଲୋ ଲାଇନ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା, ସୂର୍ଯ୍ୟ ରେଖା ହେଉଛି ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସୂଚକ ଯାହାକି ଖ୍ୟାତି, ସ୍ୱୀକୃତି ଏବଂ ଉଭୟ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ସହିତ ଜଡିତ | ଏହି ରେଖା ସାଧାରଣତ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା ସହିତ ସମାନ୍ତରାଳ ଭାବରେ ଚାଲୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ, ପାପୁଲିର ମୂଳରୁ ଅନାମିକା ଆଙ୍ଗୁଠି ଆଡକୁ ବିସ୍ତୃତ ରହିଥାଏ | ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଅବିଭକ୍ତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ରେଖା ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧତା, ନେତୃତ୍ୱ ଗୁଣ ଏବଂ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ପାଇଁ ଏକ ମାର୍ଗ ସୂଚିତ କରେ | ଏକ ସୁ-ବିକଶିତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ରେଖା ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ଏବଂ ନିଜ ମନୋନୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମହାନ ଉଚ୍ଚତା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ପରିଚାଳନା, କରିସ୍ମା ଏବଂ ସଂକଳ୍ପବଦ୍ଧ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ |

ବୃହସ୍ପତିର ପର୍ବତ(The mount of Jupiter)

ବୃହସ୍ପତି ପର୍ବତ, ତର୍ଜନୀ ଆଙ୍ଗୁଠି ତଳେ ଅବସ୍ଥିତ, ଯାହାକି ହସ୍ତରେଖା ବିଜ୍ଞାନରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ବହନ କରେ କାରଣ ଏହା ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷ, ଶକ୍ତି ଏବଂ ସଫଳତାକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରେ | ଏକ ସୁ-ବିକଶିତ ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ବୃହସ୍ପତିର ପର୍ବତ ଦୃଢ଼ ନେତୃତ୍ୱ ଗୁଣ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ସୂଚିତ କରେ |ଏକ ଦୃଢ଼ ବୃହସ୍ପତିର ପର୍ବତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସୁଯୋଗ ହାତେଇବା, ଜ୍ଞାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଏବଂ ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାର କ୍ଷମତା ରଖିଥିବା କୁହାଯାଏ | ବୃହସ୍ପତି ପର୍ବତର ଆକାର, ଆକୃତି ଏବଂ ଗଠନକୁ ପରୀକ୍ଷା କରି ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧତା ହାସଲ କରିବାର ସାମର୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜ୍ଞାନ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ |

ଧନ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ବିଷୟରେ ହସ୍ତରେଖା ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଝଲକ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଆପଣଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ଥିବା ତିନୋଟି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଚିହ୍ନ – ଅର୍ଥ ତ୍ରିଭୁଜ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ରେଖା, ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ପର୍ବତକୁ ବୁଝିବା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ଏଗୁଡିକର ଉପଯୋଗ କରିପାରିବେ ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନରେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିପାରିବ | ଏହା ମନେ ରଖିବା ଜରୁରୀ ଯେ ଯେତେବେଳେ ହସ୍ତରେଖା ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପ୍ରଦାନ କରେ, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ, ପସନ୍ଦ, ଏବଂ ମାନସିକତା ପର୍ଯ୍ୟାୟକ୍ରମେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଭାଗ୍ୟକୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ | ହାସ୍ତରେଖା ର ଜ୍ଞାନକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଧନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ |


Share It

Comments are closed.