160×600
160×600

ଡ୍ରାଇଭର ବିନା ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଥିଲା ବାଇକ, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଉଡିଯିବ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ


ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ଦୁନିଆ ବହୁତ ଅଜବ, ଆପଣ ଏଠାରେ କ’ଣ ଦେଖିବେ ତାହା ଆପଣ ନିଜେ କହିପାରିବେ ନାହିଁ | ବେଳେବେଳେ କିଛି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ହସାଇଥାଏ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ କିଛି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ସମ୍ପ୍ରତି, ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ହୋଶ ଉଡାଇ ଦେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚଳନ୍ତି ମୋଟରସାଇକେଲର ପଛ ସିଟରେ ନିଜ ପାଦକୁ ନିଜ ପାଦ ଉପରେ ରଖି ବହୁତ ଆନନ୍ଦରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବାଇକଟି ବିନା ଚାଳନାରେ ଚାଲୁଛି | ଯଦିଓ ଏହି ଭିଡିଓ ପୁରୁଣା, କିନ୍ତୁ ପୁଣି ଥରେ ଏହା ଅନଭିଜ୍ଞ ଭାବରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି |

ମାତ୍ର ୧୫ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ସର୍ଦ୍ଦାର ଏକ ସ୍ପ୍ଲେଣ୍ଡର ବାଇକ୍ରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଚଳନ୍ତା ବାଇକର ପଛ ସିଟରେ ବସିଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଦକୁ ତାଙ୍କ ପାଦ ଉପରେ ରଖି ଅତି ଆରାମରେ ଯାତ୍ରାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ବହୁତ ଅସାବଧାନତା ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହେବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କେହି ବାଇକର ଆଗ ସିଟରେ ବସି ନାହାଁନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ୍ ବାଇକ୍ ନିଜେ ଚାଲୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସ୍ୱାଭାବିକ |ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ କାରରେ ଚଳାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ନିଜ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି।

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହା ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହେଉଛି | ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୬୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଥିବାବେଳେ ୮୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହା ଉପରେ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଲାଇସେନ୍ସ ଛଡ଼ାଯିବା ଉଚିତ୍।’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଠିକ୍, ତୁମେ ଯମରାଜଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁନାହଁ ତ।’


Share It

Comments are closed.