160×600
160×600

ଏହି ସବୁ ରାଶିର ସରିଗଲା ଶନି ସାଢେ ସତି ! ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯଶ ସମ୍ମାନ


ଶନି ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ କୁମ୍ଭରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୦୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ରେ ଶନି ଶତାବିଶା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ଶନି ୧୭ ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶତାବିଶା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ରହିବେ। ଯାହାର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟର ସ୍ୱାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ଗୁରୁ। ଶତାବିଶା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ରହୁଥିବା ଶନି ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ।

ମେଷ ରାଶି: ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରିରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ସୁଧାର ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି: ଶନିଙ୍କ ଚଳନ କାରଣରୁ ମିଥୁନ ରାଶିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସୁଧାର ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଶନିଙ୍କ ଶତାବିଶା ନକ୍ଷତ୍ର ପ୍ରବେଶ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଏହି ଲୋକମାନେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି: ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଶନିଙ୍କ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅତୁଳନୀୟ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ବଡ଼ ସଫଳତା ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ। ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇପାରିବ। ଏକ ନୂତନ ଚାକିରିର ସନ୍ଧାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ସେପଟେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଚଳନ ପରେ ୪ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଧନବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବିଶେଷ କରି ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚର ମକର ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ ଓ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମଜବୁତ ହେବେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର କ୍ୟାରିୟରର ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନକୁ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ । ଏହି ଗୋଚର ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ । ବିଶେଷକରି ଏହି ଗୋଚର ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳମାନଙ୍କ ହାତଗଣ୍ଠି ପଡ଼ିପାରେ ।

କନ୍ୟାରାଶିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଯଶ ସମ୍ମାନରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଏହି ଗୋଚର ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ଓ ନିଜର ବାପାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣ ଏକ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ କ୍ୟାରିଅରରେ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଏହାସହ ସେହି ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ଏଥର ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।


Share It

Comments are closed.