୨୦୨୪ରେ ଧନୀ ହେବେ ଏହି ସବୁ ରାଶି

Share It

ପ୍ରତ୍ୟକ ଗ୍ରହ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଆନ୍ତି । ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ରାଶି ଚକ୍ରରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡିଥାଏ। ଏହି କ୍ରମରେ, ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚର (sukra gochar) ଯୋଗୁଁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ୍ ୨୦୨୪ରେ ୬ଟି ରାଶିର ଲୋକେ ଶୁଭଫଳ ପାଇବେ। କାହିଁକିନା ଶୁକ୍ରଙ୍କୁ ଧନ, ପ୍ରେମ, ସମ୍ପର୍କ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର କାରଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏହି ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ପ୍ରତ୍ୟକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଫଳ ଆଣିଥାଏ। ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚର ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ, ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବରଦାନ ପାଲଟିବ। ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଆଉ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହିତ ଅବିବାହିତଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହେବା ନେଇ ଯୋଗ ରହିଛି । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ । ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ୍ ହେବ। ତେବେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ୨୦୨୪ରେ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକେ ଧନୀ ହେବେ?
ମେଷ: ନୂଆବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଆର୍ଶିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଦିର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବା ଗୋଚର ଏହି ରାଶିକୁ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବି ଉନ୍ନତି ଆସିବା। ବୁଡି ଯାଉଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ। ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସହ ନୂତନ ଗାଡି଼ କିମ୍ବା ଜମି କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ: ସେହିପରି,ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପ୍ରିୟ ରାଶି ହେଉଛି କର୍କଟ । ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆକସ୍ମିକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହିତ ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅର୍ଥାତ୍ ଯେଉଁ ମାନେ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ସାଥୀ ସହିତ ବିବାହ ନେଇ ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି କ୍ରମରେ , କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବି ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମନ କିଣି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ। ଏହାସହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି।

ତୁଳା: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶୁକ୍ର ହେଉଛନ୍ତି ତୁଳା ରାଶିର ପ୍ରଭୁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନୂଆବର୍ଷରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରଭୁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ବିଶେଷ କରି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭଫଳ ପାଇବେ । ଆୟ ବଢିବ। ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟୟ ବଢିବ। ୨୦୨୪ରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାଥ୍ ଦେବ।

ବିଛା: ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶୁକ୍ର ମଧ୍ୟ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବେ। ଆକସ୍ମିକ ଧନଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି। ବିଶେଷ କରି, ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବେ । ଚାକିରି ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିବା ଲୋକେ ବି ଭଲ ନିଯୁକ୍ତି ଅଫର ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଓ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବା ସହ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଠାରୁ ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଧନୁ ରାଶିର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରେମ ଘରେ ଶୁକ୍ର ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭୁଲ ବୁଝମଣା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କ୍ବାଲିଟି ଟାଇମ୍ ବିତାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। କମ୍ପିଟେଟିଭ୍ ଏକ୍ସାମ୍ ଦେଉଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ବା ଆଶାୟୀ ଶୁଭଫଳ ପାଇବେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବେ । ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛ ତେବେ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ, ସଫଳତା ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟ ବଢିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ୍ ହେବ।

ମୀନ : ଏହି ରାଶିର ଶାସକ ବା ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ବୃହସ୍ପତି । ଶୁକ୍ର ଏବଂ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ସଂଯୋଗ ଅତି ଦୁର୍ଲଭ। ଯେହେତୁ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଥିବା ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚର ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଇଛି। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଇନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଋଣ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ । ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ । କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।


Share It

Comments are closed.