160×600
160×600

ଘରର ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂର କରିବ ବାସ୍ତୁର ଏହି ସରଳ ପ୍ରତିକାର


ମାଟିପାତ୍ରକୁ ଦକ୍ଷିଣ-ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ

ଯଦି ଆପଣ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, ତେବେ ଘରର ଦକ୍ଷିଣ-ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ଏକ ମାଟି ପାତ୍ରରେ ପାଣି ଭରି ରଖନ୍ତୁ | ଏହି ପ୍ରତିକାର ସହିତ, ଆପଣ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପାଇବେ ଯେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଘରୁ ଚାଲିଯାଇଛି |

ଲୁଣ ପାଣିରେ ପୋଛିଦିଅନ୍ତୁ

ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂର କରିବା ପାଇଁ, ଲୁଣ କିମ୍ବା ଫିଟିକିରିର କିଛି ଅଂଶ ପାଣିରେ ମିଶାଇ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାସ୍ତୁ ରେ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଯେ ଲୁଣ ଏବଂ ଫିଟିକିରି ଦ୍ୱାରା ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଶୀଘ୍ର ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ |

ପଞ୍ଚମୁଖି ହନୁମାନଙ୍କ ଚିତ୍ର ରଖନ୍ତୁ

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରର ପ୍ରବେଶ ଦକ୍ଷିଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଅଛି, ତେବେ ଏଠାରେ ପଞ୍ଚମୁଚି ହନୁମାନଙ୍କ ଚିତ୍ର ରଖନ୍ତୁ | ଏହି କାରଣରୁ, ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଘରେ କେବେବି ରହେ ନାହିଁ |

ଏହି ସ୍ଥାନରେ କର୍ପୁର ରଖନ୍ତୁ

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ବାସ୍ତୁ ତ୍ରୁଟି ଥିବା ଘରେ କିଛି କର୍ପୂର ରଖନ୍ତୁ | କିଛି ଦିନ ପରେ, ଯେତେବେଳେ ସେହି କର୍ପୂର ସମାପ୍ତ ହୋଇଯିବ, ସେଠାରେ ପୁନର୍ବାର କର୍ପୁର ରଖିଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ଘରେ ଧନ ଏବଂ ଶସ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ |

ଏକ ତୁଳସୀ ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ

ତୁଳସୀ ଉଦ୍ଭିଦକୁ ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ବାସ୍ତୁ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ହଟାଇବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ଏକ ତୁଳସୀ ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ |


Share It

Comments are closed.