160×600
160×600

କିପରି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ, ଜାଣନ୍ତୁ


ବୈଦିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ନିୟମିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥା’ନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳ ଆଜି ଅର୍ଥାତ ୧୦ ମଇ ଠାରୁ କର୍କଟ ରାଶିକୁ ଚଳନ କରିବେ। ମଙ୍ଗଳ ବୁଧବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୨.୧୫ ମିନିଟ ସମୟରେ କର୍କଟ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି ମଙ୍ଗଳ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ୫ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଆଗାମୀ ୫୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜଯୋଗ ଭୋଗ କରିବେ। ସେମାନେ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ସମାଜରେ ଖ୍ୟାତି ଓ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ୫ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଚିହ୍ନ କ’ଣ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି: କର୍କଟ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖାଦେଇଛି। ଅନେକ ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭାନ୍ୱିତ ହେବେ। ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ମାତ୍ରାରେ ଲାଭରେ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଏହା ସହିତ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।
କର୍କଟ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପଢା ପ୍ରତି ଏକାଗ୍ରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ଧନ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ମୋଟାମୋଟି ଭାବେ ମଙ୍ଗଳ ଚଳନ ପରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିବ।

ତୁଳା ରାଶି: ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ (Mangal Rashi Parivartan 2023) ହେତୁ ଚାକିରିରେ ଭଲ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବିରୋଧୀମାନେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିବେ କିନ୍ତୁ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ହେତୁ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ।

ମକର ରାଶି: ମଙ୍ଗଳ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ, ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ (Mangal Rashi Parivartan 2023)ରେ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖାଯାଏ। ଚାକିରିରେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି: ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ଚିହ୍ନ (Mangal Rashi Parivartan 2023)ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର୍ ଚିଠି ପାଇପାରିବେ।


Share It

Comments are closed.