160×600
160×600

ମେଟ୍ରୋରେ ଛିଡା ହୋଇ ଯାତ୍ରା କରି କରି ଥକି ପଡିଥିଲେ ଯୁବକ: ତାପରେ ଏଭଳି ଯୁଗାଡ କଲେ ଯେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କରିବେ ପ୍ରଶଂସା


ଆମେ ସମସ୍ତେ ଟ୍ରେନ୍ କିମ୍ବା ବସ୍ ଯୋଗେ ଯାତ୍ରା କରୁ | ପ୍ରାୟତଃ ଏକ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେନରେ ବସିବାର ସ୍ଥାନ ନଥାଏ ଏବଂ ଆମକୁ ପୁରା ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଛିଡା ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ| ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଯୁଗାଡ ଆଣିଛନ୍ତି | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତିଦିନ ଆରାମରେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି | ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କହିବେ, ‘ୱ।’ |

ଏକ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଚାଇନାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଗୋଟିଏ ସିଟ୍ ସୋଫା ନେଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ଦେଖି କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତିଦିନ ଏହି ସୋଫାକୁ ଘରୁ ଆଣିଥାନ୍ତି | ସେ ଷ୍ଟେସନରେ ସୋଫାରେ ବସି ଟ୍ରେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ଟ୍ରେନରେ ସେହି ସୋଫାରେ ବସି ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି |

ଟ୍ରେନ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ନେଇଛନ୍ତି ଅନୁମତି

ଟ୍ରେନରେ ସୋଫାରେ ବସି ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଯୁବକ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ଏକ ପୋର୍ଟେବଲ୍ ଚେୟାର ତିଆରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଚେୟାର ଅଛି | ଦିନର କାମରୁ ଥକିଯିବା ପରେ ସେହି ଚେୟାରଗୁଡ଼ିକରେ ବସିବାର ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏକ ସୋଫା ତିଆରି କଲେ |

ବ୍ୟକ୍ତିର ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ବାରା ଅନ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇପାରିବେ। ଜଣେ ଟ୍ରେନରେ ମଧ୍ୟ କିପରି ଆରାମରେ ବସିପାରିବେ ସେ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି | ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ସୋଫା ଚଳାଇବାକୁ ଅନୁମତି ମାଗିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ସୋଫା ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି |


Share It

Comments are closed.