160×600
160×600

ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଜରିନ ଖାନ୍‌, କହିଲେ ସେ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ‘କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚ’ର ଶୀକାର


ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ଘଟଣା କିଛି ନୂଆ ନୁହେଁ । ଅନେକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଅଭିନେତାମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ଶୋଷଣ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇସାରିଛି । ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛନ୍ତି। ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ପାଇଁ ପ୍ରାୟତଃ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ମତ ରଖିଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ସିନର ରିହର୍ସାଲ୍ ବାହାନାରେ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଥିଲା ।
ନିକଟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଲୋକଙ୍କ ନାମ ନେବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏକ ସିନର ରିହର୍ସାଲ୍ କରିବା ବାହାନାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମର ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ମୁଁ ସେ ସମୟରେ ନୂଆ ଥିଲି, ତେଣୁ ମୋତେ ଠିକ୍ ଲାଗିଥିଲା। ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ, ‘ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଆମେ ଏକ କିସିଙ୍ଗ୍ ସିନ୍ କରିବା? ମୁଁ କହିଲି କଣ? ନାହିଁ ମୁଁ ରିହର୍ସାଲ୍ ଭାବରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କିସିଙ୍ଗ୍ ସିନ୍ କରୁନାହିଁ ।‘

ଜରିନ୍ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ହୋଇପାରିବା ଏବଂ ଆପଣ ପାଇଥିବା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉପରେ ମୁଁ ବିଶେଷ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବି। ମୁଁ ତୁମକୁ ସବୁଥିରେ ଲିଡ୍ କରିବି । ମୁଁ କହିଲି, ନାହିଁ, ମୁଁ ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ନାହିଁ। ‘
ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ କେବଳ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚକୁ ସାମ୍ନା କରିନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଓଜନକୁ ପରିହାସ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରିଥିଲେ। ଏହି ବିଷୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନେକ ଥର ନିଜର ଯନ୍ତ୍ରଣା ପ୍ରକାଶ କରିସାରିଛନ୍ତି। ସେ ଥରେ କହିଥିଲେ, ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କଲି, ଲୋକମାନେ ମୋତେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଲୁକ୍ ବୋଲି କହିଥିଲେ।ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ଜାଣି ନାହିଁ ଏହି ଜିନିଷ କେଉଁଠୁ ଆସିଥିଲା । ଆମେ ସମସ୍ତେ ଖବରକାଗଜ ଏବଂ ମିଡିଆ ହାଉସ୍ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଥିଲୁ । ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ଲୋକମାନେ ମୋତେ ଜାଣିବା, ମୋର ପ୍ରତିଭାକୁ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ନାହିଁ । ଆମର ଦର୍ଶକ ମଧ୍ୟ ଅଦ୍ଭୁତ । ତାଙ୍କୁ ଯାହା ଦେଖାଯାଇଥାଏ ତାହା ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଥାନ୍ତି ।


Share It

Comments are closed.