ରିଲାଏନ୍‌ସ ଜୁଏଲ୍‌ସ ଆଭାର କଲେକ୍ସନ ୨୦୨୩ ର ଶୁଭାରମ୍ଭ

Share It

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜୁଏଲାରୀ ଉଦ୍ୟୋଗରେ ରିଲାଏନ୍‌ସ ଜୁଏଲ୍ସ ହେଉଛି ବିଶ୍ୱାସ ଓ ଉତ୍କର୍ଷତାର ଅନ୍ୟ ନାମ ଏବଂ ଏହା ଏହାର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଆଭାର କଲେକ୍ସନ ୨୦୨୩ ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ସହିତ ୧୬ଶ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବର ପାଳନ କରୁଛି । ଏହି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆନିଭର୍ସାରି କଲେକ୍ସନ ହେଉଛି ୧୬ ବର୍ଷର ସଫଳତା ପାଇଁ ଏକ କୃତଜ୍ଞତାର ନିଦର୍ଶନ ଓ ଏହାର ପୃଷ୍ଠପୋଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିଛି ।

ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି, ରିଲାଏନ୍‌ସ ଜୁଏଲ୍ସ ନିଜକୁ ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପିତ କରିପାରିଛି ଯାହାକି ଜୁଏଲାରୀ ଉଦ୍ୟୋଗରେ ନିଜର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛି । ଏଥିରେ ରହିଛି ଅନେକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଡିଜାଇନ୍ ଓ ଅତୁଳନୀୟ କାରିଗରି । ଆଭାର କଲେକ୍ସନ ହେଉଛି ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କୃତଜ୍ଞତାର ନିଦର୍ଶନ । ସୁନା ଓ ହୀରା ଗହଣାର ଏହି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଡିଜାଇନ୍ ଦୀର୍ଘ ୧୬ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ଆଧାରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ଯାହାକି ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଏହାର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରିଥାଏ । ଏହି କଲେକ୍ସନ ସହିତ, ରିଲାଏନ୍‌ସ ଜୁଏଲ୍ସ ନିଜର କୃତଜ୍ଞତାର ଭାବନା ପ୍ରକାଶ କରୁଛି ଓ ଏହାର ପୃଷ୍ଠପୋଷକ ମାନଙ୍କୁ “ଧନ୍ୟବାଦ” ଜଣାଉଛି ।

ପ୍ରତି ଇୟରିଂ ଡିଜାଇନ୍ କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ କୁଶଳତାର ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ଯାହାକି ଅତ୍ୟନ୍ତ ମନମୁଗ୍ଧକର ଅଟେ, ଏହା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିକାଶ କରେ ତଥା ନିଜର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ । ଏହା ସାଧାରଣ ଲୁକ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସ୍ମରଣୀୟ ଅବସର ନିମନ୍ତେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଷ୍ଟାଇଲର ସମ୍ଭାର ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ଏହି ଆଭାର କଲେକ୍ସନରେ ରହିଛି ବ୍ୟାପକ ଷ୍ଟାଇଲିଂ ବିକଳ୍ପ ଯାହାକି ସବୁ ଅବସର ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ । ଏହି କଲେକ୍ସନରେ ରହିଛି ବ୍ୟାପକ ଶ୍ରେଣୀୟ ଇୟରିଂ ଡିଜାଇନ୍ ଉଭୟ ସୁନା ଓ ହୀରା ଅଳଙ୍କାରରେ ଯେଉଁଥିରେ ରହିଛି ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଯଥା ଷ୍ଟଡ୍ସ, ସୁଇ ଧାଗା, ଜେ-ହୁପ୍ସ, ଡାଙ୍ଗଲର୍ସ ଓ ସମ୍ମୁଖ ଓ ପଛ ପାଶ୍ୱର୍ । ଏହାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯତ୍ନର ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ଯାହାକି ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଅଭିବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ ଓ ସମସ୍ତ ବର୍ଗର ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିଥାଏ ।

ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ସୁନିଲ ନାୟକ, ସିଇଓ, ରିଲାଏନ୍‌ସ ଜୁଏଲ୍ସ, ୧୬ଶ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ ପାଳନ ଅବସରରେ ନିଜର ଉତ୍ସାହକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଓ ଆଭାର କଲେକ୍ସନର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଅବସରରେ କହିଥିଲେ ଯେ, “ଆମେ ଏହି ଉଦ୍ୟୋଗରେ ୧୬ ବର୍ଷ ସମାପ୍ତ କରିଥିବାରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦିତ ଓ ଆମେ ଏହି ସଫଳତା ଆମର ମୂଲ୍ୟବାନ ପୃଷ୍ଠପୋଷକ ଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କ କାରଣରୁ ପାଇପାରିଛୁ । ଏହି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଆଭାର କଲେକ୍ସନ ଇୟରିଂରେ ରହିଛି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ କାରିଗରୀ ଓ ଏହା ଆମର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଓ ନିବିଡ଼ତାକୁ ପରିପ୍ରକାଶ କରିଥାଏ । ଏହି କଲେକ୍ସନ ସହିତ, ଆମେ ଏକ ସରଳ ବାର୍ତା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ, “୧୬ ବର୍ଷ ଧରି ରିଲାଏନ୍‌ସ ଜୁଏଲ୍ସ ପରିବାରର ଏକ ସଦସ୍ୟ ହୋଇଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।”

ଏହି ଆଭାର କଲେକ୍ସନ ୨୦୨୩ ଅଭିଯାନ ଅଗଷ୍ଟ ୩୧, ୨୦୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ଏହି ଆନିଭର୍ସାରି ଉତ୍ସବକୁ ଆହୁରି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବା ପାଇଁ, ରିଲାଏନ୍‌ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ସୁନା ଗହଣାର ଗଢ଼ା ମଜୁରୀ ଉପରେ ଓ ହୀରା ଗହଣାର ମୂଲ୍ୟ ଉପରେ ୨୫% ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହି କଲେକ୍ସନ ସମସ୍ତ ସୋରୁମରେ ଓ ସପ୍‌-ଇନ୍‌-ସପରେ ସାରା ଭାରତରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି ଓ ଗ୍ରାହକମାନେ ଅନଲାଇନରେ ମଧ୍ୟ https://m.reliancejewels.com/static/aabhar2023.mobi ରୁ କ୍ରୟ କରିପାରିବେ ।

ରିଲାଏନ୍‌ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ୍ ହେବା ପାଇଁ ତଥା ଆଭାର କଲେକ୍ସନ ୨୦୨୩ କୁର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଆବିଷ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ସଭିଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରୁଛି । ଆପଣଙ୍କର ନିକଟତମ ରିଲାଏନ୍‌ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଷ୍ଟୋରକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଓ ଅତୁଳନୀୟ କାରିଗରୀକୁ ଅନୁଭବ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ଆମର ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରକୁ ସୂଚାଇଥାଏ ।


Share It

Comments are closed.