160×600
160×600

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ହାତ ଧରି ସିଡିରୁ ଓଲ୍ହାଉଥିଲେ ରଣବୀର ସିଂ: ଏହି ସମୟରେ ନିକ ଜୋନସଙ୍କ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି ସଭିଏଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ


ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଫଟୋ ପ୍ରାୟତଃ କପିଲ୍ ଗୋଲର ପ୍ରମାଣ ଦେଇଛନ୍ତି | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପ୍ରମାଣ କରେ ଯେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ବ୍ୟତୀତ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବୁଝାମଣା ଦମ୍ପତି, ଯେଉଁମାନେ ସର୍ବଦା ପରସ୍ପରକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ଏପରି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା କପଲ ଗୋଲ ଦେଉଛି।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ନୀତା ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ସାଂସ୍କୃତିକ କେନ୍ଦ୍ରର ଉଦଘାଟନ ବିଷୟରେ। ଏହି ରାଜକୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ୍ ଜୋନାସ୍ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ଭାରତ ଆସିଥିଲେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ବଲିଉଡ ତାରକା ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ଶାହରୁଖ ଖାନ, ସଲମାନ ଖାନ, ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ପରି କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅଭିନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ମଞ୍ଚରେ ଦୃଢ଼ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ସହିତ ସୋ ଚୋରି କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ତାଙ୍କ ହବି ନିକ ଜୋନାସ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି, ଯିଏ ନାଚୁ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଦେଉଛନ୍ତି।
https://www.instagram.com/reel/CqmyXakAoM2/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
ପ୍ରକୃତରେ, ଯେତେବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପରେ ମଞ୍ଚରୁ ଓହ୍ଲାନ୍ତି, ନିକ ଜୋନାସ ତାଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ସିଡ଼ିରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ନିକ ଜୋନାସ ତାଙ୍କୁ ଧରି ରଖିବା ପାଇଁ ହାତ ବଢାଇଥିଲେ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ନିକ ଜୋନାସ ତାଙ୍କ ହାତ ନେଇ ମଞ୍ଚରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଆସିଲେ | ନିକଙ୍କ ଏହି ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପରଫେକ୍ଟ ସ୍ୱାମୀ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି | ଏହି ଶୈଳୀ ସହିତ, ନିକ ଜୋନାସ ପ୍ରମାଣ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜେ କେତେ ଯତ୍ନଶୀଳ ସ୍ୱାମୀ | ଅନ୍ୟ ସ୍ୱାମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ମାନଦଣ୍ଡ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି |


Share It

Comments are closed.