160×600
160×600

ସାରା ଶର୍ମାଙ୍କ ସମେତ ୪ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କଲେ ଅଭିନେତା ମୋହିତ ରାଇନା


ଜଣାଶୁଣା ଟିଭି ଅଭିନେତା ମୋହିତ ରାଇନା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଶର୍ମାଙ୍କ ସମେତ ଚାରି ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତା ମୁମ୍ବାଇର ଗୋରେଗାଓଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୋହିତ ରାଇନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତାଙ୍କ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ବିପଦରେ ଥିବା ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା। ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଶର୍ମା ‘ଦେବୋଁ କେ ଦେବ ମହାଦେବ’ର ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜକୁ ମୋହିତଙ୍କ ଶୁଭଚିନ୍ତକ କହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‘ମୋହିତ ବାଚାଓ’ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ମୋହିତ ରାଇନାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପରି ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ହାରି ପାରନ୍ତି। ଏହା ପରେ ମୋହିତ ରାଇନା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ନିଜେ ଆସି ଏହି ରିପୋର୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ମିଛ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଲ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ରାଉଣ୍ଡ ଜାରି ରହିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଶର୍ମାଙ୍କ ସମେତ ଚାରି ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିନେତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ମୋହିତ ମୁମ୍ବାଇର ବୋରିଭାଲୀ କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ଜୁନ୍ ୬ ରେ ଆଇପିସିର ଧାରା ୩୮୪ ଅଧୀନରେ ମୁମ୍ବାଇର ଗୋରେଗାଓଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଆଶିଭ୍ ଶର୍ମା, ପରୱିନ ଶର୍ମା ଏବଂ ମିଥିଲେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୋହିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ପୋଲିସ ଏହି ଚାରିଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଧମକାଇବା, ଅପରାଧିକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର, ମୁକ୍ତି ଦାବି ଏବଂ ପୋଲିସକୁ ମିଥ୍ୟା ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନକୁ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଛି । ଏହି ଖବର ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ମୋହିତ ରାଇନା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଲ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ମାମଲା ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ ଯୁଦ୍ଧ କରୁଛନ୍ତି।


Share It

Comments are closed.