160×600
160×600

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟାଗ୍ ଟ୍ରାକ୍ ଓ ସୁରକ୍ଷା ସେବାର ଶୁଭାରମ୍ଭ


ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବ୍ଲୁ ରିବନ ବ୍ୟାଗ ସହ ସହଯୋଗିତାରେ ‘ବ୍ୟାଗ୍ ଟ୍ରାକ୍ ଆଣ୍ଡ ପ୍ରୋଟେକ୍ଟ’ ସେବା ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ସେବା ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଗେଜ୍ ଯାଂଚ କରିବା ପାଇଁ ତମ ଯାତ୍ରା ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବ । ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଙ୍ଗଙ୍ଗଙ୍ଗ.ବସକ୍ସସଦ୍ଭୟସବରଙ୍ଘକ୍ଟ୍ରକ୍ସରଗ୍ଦଗ୍ଦ.ମକ୍ଟଜ୍ଞରେ ଆଡ୍‌-ଅନ୍ସ୍ ପେଜ୍‌ରୁ ଏହି ସେବା ପ୍ରି-ବୁକିଂ କରାଯାଇପାରିବ ।
ଏହି ସେବା ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ବିଳମ୍ବିତ ବ୍ୟାଗେଜ୍‌କୁ ଟ୍ରାକ୍ ଏବଂ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ଇମେଲ୍ ଏବଂ ଏସଏମଏସ ମାଧ୍ୟମରେ ବାସ୍ତବ ସମୟ ଅପଡେଟ୍ ପ୍ରଦାନ କରିବ । ଯଦି ବିମାନ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ଅବତରଣ କରିବାର ୯୬ ଘଂଟା ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟାଗେଜ୍ ଡେଲିଭରି କରାନଯାଏ ତେବେ ଘରୋଇ ଏବଂ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନ ପାଇଁ ଯଥାକ୍ରମେ ୧୯,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୬୬,୦୦୦ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ଘରୋଇ ବିମାନରେ ୯୫ ଟଙ୍କା ଓ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନରେ ୩୩୦ ଟଙ୍କାରେ ଏହି ସେବା ବୁକିଂ କରାଯାଇପାରିବ ।
ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସର ମୁଖ୍ୟ ବାଣିଜ୍ୟିକ ଅଧିକାରୀ ଡ. ଅଙ୍କୁର ଗର୍ଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଆମେ ଆମର ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ବୈଷୟିକ ଜ୍ଞାନକୌଶଳରେ ସକ୍ଷମ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉପରେ ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛୁ ଯାହା ଆରାମ ଏବଂ ସୁବିଧାକୁ ବଢ଼ାଉଛି । ଆମର ବ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରସ୍ତାବ “ଫ୍ଲାଏ ଆଜ୍ ୟୁ ଆର’କୁ ପୂରଣ କରି ଆମେ କେବଳ ବିମାନ ନୁହେଁ ବରଂ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ ଯାହା ଆମ ଅତିଥିଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ପସନ୍ଦ ସହିତ ଅନୁକୂଳ, ବାଟରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁହାଇବା ଭଳି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ନିରବଚ୍ଛିନ୍ନ ବ୍ୟାଗେଜ୍ ଟ୍ରାକିଂ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ସେବା ସୁନିଶ୍ଚିତ କରି ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଅତୁଳନୀୟ ଆରାମ ଏବଂ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛୁ ।’’
ବ୍ଲୁ ରିବନ ବ୍ୟାଗର ବରିଷ୍ଠ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ପାର୍ଟନର ଶ୍ରୀ ସିରାଜ ଶାହା କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସର ଗତିଶୀଳ ଏବଂ ଉଚ୍ଚାକାଂକ୍ଷୀ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ରଣନୀତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆମେ ଏହା ସହ ସହଯୋଗିତା କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ । ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ବ୍ୟାଗେଜ୍ ଟ୍ରାକିଂ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ସେବାରେ ଆମର ଦକ୍ଷତା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସନ୍ତୋଷ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନିରବଚ୍ଛିନ୍ନ ଯାତ୍ରା ଅନୁଭୂତି ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ ।’’
ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସର ଅତିଥିମାନେ ଏୟାରଲାଇନର ୱେବସାଇଟ ଏବଂ ଆପରେ ଥିବା ଆଡ-ଅନ୍ ସେକ୍ସନରୁ ଏହି ସେବା କିଣିପାରିବେ ଏବଂ ବୁକିଂ କରିବା ସମୟରେ ପରିବର୍ତନ ଏବଂ ୱେବ ଚେକିଂ-ଇନ୍ କରିପାରିବେ ।ଏୟାରଲାଇନ୍ସ ନିକଟରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଲାଇଟ୍ କୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଭଡ଼ାରେ ସାମିଲ କରିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଚେକ୍‌-ଇନ୍ ବ୍ୟାଗେଜ୍ ବିନା ଯାତ୍ରୀମାନେ କମ୍ ଭଡ଼ାରେ ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ କରିପାରିବେ ।


Share It

Comments are closed.