160×600
160×600

ଏମସି ଷ୍ଟାନ ବିଗବସ ସିଜନ୍ ୧୬ର ବିଜେତା ହେବାକୁ ନେଇ କ୍ରୋଧିତ ହେଲେ ୟୁଜର: କହିଲେ ସିଜନର ଜଣେ ଅଯୋଗ୍ୟ ବିଜେତା


୧୯ ସପ୍ତାହ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ ରିଅଲିଟି ସୋ ଏହାର ବିଜେତା ଘୋଷଣା କରିଛି | ‘ବସ୍ତି କେ ହସ୍ତି’ ଏମସି ଷ୍ଟାନ୍ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୬ ଟ୍ରଫି ଜିତିଛନ୍ତି | କେହି ଭାବିନଥିଲେ ଯେ ଫାଇନାଲରେ ଶିବ ଠାକରେ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚହର ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରି ଏମସି ଷ୍ଟାନ ଏହି ସୋ ଜିତିବେ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ବିଜେତା ହେବା ପାଇଁ ଅନେକ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ରାପର ଏହି ଖେଳ ଜିତିଥିଲେ | ସବୁଥର ପରି, ଶୋ’ର ଫାଇନାଲ୍ ପରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଷ୍ଟାନ୍ ବିଜେତା ହେବା ନେଇ ଅନେକ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

ଟ୍ରଫି ହରାଇବାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଏମସି ଷ୍ଟାନ ଏବଂ ବିଗ୍ ବସ୍ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଉପରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହେଉଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ବିଗ୍ ବସ୍ କୁ ଫିକ୍ସଡ ଏବଂ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟିଡ୍ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି | ଏମସି ଷ୍ଟାନ ବିଜେତା ହେବାପରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ଯିଏ ଶୋ’ରେ କିଛି କରିନାହାଁନ୍ତି, ସେ କିପରି ଶୋ’ର ବିଜେତା ହେଲେ | ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ବାସ ଯେ ଷ୍ଟାନ ବିଜେତା ହେବାରେ ସଲମାନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ଫାଇନାଲରେ ଦବଙ୍ଗ ଖାନ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ଇତିହାସର ଅଯୋଗ୍ୟ ବିଜେତା | ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ଚାରିମାସ ହେଲା କଂଟେଟ ଦେଇ କ’ଣ ଫାଇଦା? ସେମ ଅନ କଲର୍ସ ଟିଭି |

ବିଗ୍ ବସ୍ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କାହିଁକି ରାଗିଛନ୍ତି?

ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି- ଏପରିକି ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରକୃତ ବିଜେତା | ଏହା ବିଗ୍ ବସ୍ ପକ୍ଷପାତିତା | ପୂରା ସିଜନ ଶୋ ପକ୍ଷପାତ ହୋଇଥିଲା | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ବିନା TRP ରେ ଏକ ସିଜନ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ଏହା କଣ ଏକ ପରିହାସ? ଶୋ’ରେ ଶୂନ୍ୟ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି, ଏମସି ଷ୍ଟାନ୍ ଏହି ଶୋ’ରେ ଜିତିଗଲେ| ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟ ଘଟିଛି ​​| ଶିବ ଠାକରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ବିଜେତା ହୋଇଥିଲେ। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କଲର୍ସ ଟିଭିକୁ ଅନଫେୟର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। କହିଥିଲେ ଯେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ TRP ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଙ୍କ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ, ତାପରେ ଅନ୍ୟକୁ ବିଜେତା କରିଥିଲେ | ଲଜ୍ଜା |

ଷ୍ଟାନଙ୍କ ଫାନଡମଙ୍କ ଆଗରେ କାହାର ବି ଚଳାଲାନି

ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୬ ରେ ଏମସି ଷ୍ଟାନଙ୍କ ବିଜୟକୁ ନେଇ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖାଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ଗୋଟିଏ ଜିନିଷକୁ ଅଣଦେଖା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, ତାହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ଫାନଡମ ବା ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ | ଟିଭିର ବୋହୂମାନଙ୍କର ଷ୍ଟାରଡମ୍ ମଧ୍ୟ ଏମସି ଷ୍ଟାନଙ୍କ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଗଲା | ଯେତେବେଳେ ବି ଏମସି ଷ୍ଟାନଙ୍କୁ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଥିଲା, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବିପୁଳ ଭୋଟ୍ ଦେଇ ସୁରକ୍ଷିତ କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭୋଟ୍ ଦେଇ ଷ୍ଟାନ୍ଙ୍କୁ ଶୋ’ର ବିଜେତା କରିଛନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯଦି ପ୍ରଶଂସକ ହେବ ତ ଏମସି ଷ୍ଟାନ ପରି.. ଠିକ୍ ନା?


Share It

Comments are closed.