ରୁଙ୍ଗ୍‌ଟା ଷ୍ଟିଲ ପକ୍ଷରୁ ଭଦ୍ରକରେ ଡିଲର ସମ୍ମିଳନୀ ଆୟୋଜିତ

Share It

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭାରତର ଅନ୍ୟତମ ଦ୍ରୁତ ଅଭିବୃଦ୍ଧିଶୀଳ ସମନ୍ୱିତ ଇସ୍ପାତ ଏବଂ ଟିଏମଟି ବାର ଉତ୍ପାଦନକାରୀ ରୁଙ୍ଗଟା ଷ୍ଟିଲ ଚ୍ୟାନେଲ ପାର୍ଟନର କ୍ରିଷ୍ଣା ଟ୍ରେଡର୍ସ ସହଯୋଗରେ ଭଦ୍ରକ ସହରରେ ଏକ ଡିଲର ସମ୍ମିଳନୀ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲା । ଅଂଶୀଦାର ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବା ଏବଂ ବଜାରରେ କମ୍ପାନୀର ଉପସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବୈଠକ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ।
ହୋଟେଲ ଆନନ୍ଦଠାରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ୮୦ରୁ ଅଧିକ ଡିଲର ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ଯାହା ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଡିଲର ନେଟୱାର୍କକୁ ଅତୁଟ ସମର୍ଥନ ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ରୁଙ୍ଗଟା ଷ୍ଟିଲର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ମନୋଭାବକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା ।
ରୁଙ୍ଗଟା ଷ୍ଟିଲ୍‌ର ଏଭିପି ତଥା ସେଲ୍ସ ଆଣ୍ଡ ମାର୍କେଟିଂ (ଟିଏମଟି ଆଣ୍ଡ୍ ୱାୟାର ରଡ୍‌) ମୁଖ୍ୟ ଅରବିନ୍ଦ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଓଡ଼ିଶା ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ବଜାର ଏବଂ ରୁଙ୍ଗଟା ଷ୍ଟିଲ୍‌ରେ ଆମେ ଆମର ଉପସ୍ଥିତି ବଢ଼ାଇବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିବଦ୍ଧ । ନିରନ୍ତର ବିକାଶ ସହିତ ସଫଳତାର ମାର୍ଗ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବା ଏବଂ ଓଡ଼ିଶାର ବିଶାଳ ବଜାରରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଉନ୍ନତ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ଆମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଅଂଶୀଦାରଙ୍କ ସହଯୋଗ ଲୋଡ଼ିଛୁ ।’’
ଡିଲରମାନେ ବୈଠକରେ ଭାବ ବିନିମୟ ଅଧିବେଶନ, ଜ୍ଞାନ ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ଏବଂ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଶିଳ୍ପ ଧାରା, ଉତ୍ପାଦ ସୂଚନା ଏବଂ ବଜାର ସ୍ଥିତି ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ଡିଲରମାନେ ମୂଲ୍ୟବାନ ମତାମତ ପ୍ରଦାନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ରୁଙ୍ଗଟା ଷ୍ଟିଲକୁ ଏହାର ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ସେବାଗୁଡ଼ିକୁ ଅଧିକ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ କରିବା ବଜାରର ଅନନ୍ୟ ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ ।
ରୁଙ୍ଗଟା ଷ୍ଟିଲର ଉନ୍ନତମାନର ଇସ୍ପାତ ଉତ୍ପାଦ ସାରା ରାଜ୍ୟର ବ୍ୟବସାୟ ଓ ଉଦ୍ୟୋଗମାନଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଓ ପ୍ରଶଂସା ହାସଲ କରିଛି ।


Share It

Comments are closed.