ଆନିମଲ ରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଦମଦାର ଅବତାର: ଆଉଟ ହେଲା ଟ୍ରେଲର

Share It

ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ’ ୨୦୨୩ ମସିହାର ଅନ୍ୟତମ ବଡ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାର ରିଲିଜକୁ ଉତ୍ସୁକତାର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ାଇବା ସହ ନିର୍ମାତା ଆଜି ‘ଆନିମଲ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ରେଲର ବହୁତ ଚମତ୍କାର ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କର ଇଣ୍ଟେନ୍ସିଭ୍ ଲୁକ୍ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରହିଛି ।

ଆନିମଲର ଟ୍ରେଲର ୩ ମିନିଟରୁ ଅଧିକ ସମୟର ରହିଛି । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରହିଛି । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ବାପା ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ସହ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କୁ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭୟଙ୍କର ଲୁକ୍ ଆହୁରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ। ଟ୍ରେଲରରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଆକ୍ସନ ଦୃଶ୍ୟର ଝଲକ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯାହା ଆତ୍ମାକୁ ଥରାଇଦେଉଛି । ଟ୍ରେଲରର ପ୍ରଥମ ଦୃଶ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପାସିଂ ଫ୍ରେମ ସହିତ, ଏହି ଦଖଲ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଛି ।

ଟ୍ରେଲରରେ ବାପ-ପୁଅ (ଅନିଲ କପୁର-ରଣବୀର କପୁର)ଙ୍କ ଗତିଶୀଳତାକୁ ସବୁଠାରୁ ଅଜବ କିନ୍ତୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଢଙ୍ଗରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ଟ୍ରେଲରରେ ରଣବୀର କପୁର ଙ୍କୁ ପିଲାଦିନରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଯୌବନ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧାବସ୍ଥା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ରରେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଟ୍ରେଲରରେ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଅଜବ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କେମେଷ୍ଟ୍ରିର ଝଲକ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଜାଗା ରଖାଯାଇନାହିଁ । ଟ୍ରେଲରରେ ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୁଟିଂ କରାଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେହିପରି ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଏବଂ ଟ୍ରେଲରରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସଂଳାପ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରୁ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରନ୍ତି ।

ଆନିମଲ ‘କୁ ମିଳିଛି ‘ଏ’ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍
‘ଆନିମଲ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସନ୍ଦୀପ ରେଡ୍ଡୀ ଭାଙ୍ଗା ଗତକାଲି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ସିବିଏଫ୍ସି ଫିଲ୍ମକୁ ‘ଏ’ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇଛି। ଏହା ସହିତ ସେ ଫିଲ୍ମର ରନ୍ ଟାଇମ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ଏହି ଫିଲ୍ମ ୩ ଘଣ୍ଟା ୨୩ ମିନିଟ ୨୧ ସେକେଣ୍ଡର ଅଟେ ।

ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନୀଲ କପୁର, ବବି ଦେଓଲ, ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା, ତୃପ୍ତି ଡିମରି ଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ କଳାକାର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଟି ଡିସେମ୍ବର ୧ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।


Share It

Comments are closed.