କେଆର୍‌ଏନ୍ ହିଟ୍ ଏକ୍ସଚେଂଜର ଆଣ୍ଡ୍ ରେଫ୍ରିଜରେସନ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ପକ୍ଷରୁ ସେବି ନିକଟରେ ଡିଆର୍‌ଏଚ୍‌ପି ଦାଖଲ

Share It

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ହିଟ୍ ଭେଂଟିଲେସନ୍ ଏୟାର କଣ୍ଡିସନର ଓ ରେଫ୍ରିଜରେସନ ଶିଳ୍ପ ପାଇଁ ଫିନ୍ ଓ ଟ୍ୟୁବ୍ ଟାୟାର ହିଟ୍ ଏକ୍ସଚେଂଜ ନିର୍ମାଣ କରୁଥିବା ସଂସ୍ଥା କେଆର୍‌ଏନ୍ ହିଟ୍ ଏକ୍ସଚେଂଜର ଆଣ୍ଡ୍ ରେଫ୍ରିଜରେସନ ଲିମିଟେଡ୍ ୨୦୨୪ ଜାନୁଆରି ୧୬ରେ ଇନିସିଆଲ ପବ୍ଲିକ୍ ଅଫର ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ପ୍ରତିଭୂତି ଓ ବିନିମୟ ବୋର୍ଡ (ସେବି) ନିକଟରେ ଡ୍ରାଫ୍ଟ ରେଡ୍ ହେରିଂ ପ୍ରୋସ୍‌ପେକ୍ଟସ୍ (ଡିଆର୍‌ଏଚ୍‌ପି) ଦାଖଲ କରିଛି ।
ଏହି ଅଫରରେ ୧, ୯୩, ୦୫, ୦୦୦ ଇକ୍ୱିଟି ସେୟାର ଉପଲବ୍ଧ କରାଯିବ । ଆଇପିଓରୁ ମିଳିବାକୁ ଥିବା ପାଣ୍ଠିକୁ କଂପାନି ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଲିକାନାରେ ଥିବା ସହାୟକ ସଂସ୍ଥା କେଆରଏନ୍ ଏଚଭିଏସି ପ୍ରଡକ୍ଟସ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ପକ୍ଷରୁ ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲୱର ସ୍ଥିତି ନିମରାନାରେ ନିବେଶ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛି ଏବଂ ଅବଶିଷ୍ଟ ରାଶିକୁ ସାଧାରଣ କର୍ପୋରେଟ୍ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ ।
କେଆରଏନ୍ ହିଟ୍ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜର୍ ଆଣ୍ଡ୍ ରେଫ୍ରିଜରେସନ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ବଜାରରେ ଆବଶ୍ୟକତା ଓ ଚାହିଦା ଅନୁଯାୟୀ ବିଭିନ୍ନ ଆକାର ଓ ଆକାରର ହିଟ୍ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜର ଉତ୍ପାଦନ କରୁଛି । ଏହା ଉତ୍ପାଦନ କରୁଥିବା ହିଟ୍ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜର ଟ୍ୟୁବ୍‌ର ବ୍ୟାସ ୫ଏମ୍‌ଏମ୍‌ରୁ ୧୫.୮୮ ଏମ୍‌ଏମ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଛି । କମ୍ପାନିର ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଏୟାର କଣ୍ଡିସନିଂ, ହିଟିଂ ଏବଂ ଭେଂଟିଲେସନ, ରେଫ୍ରିଜରେସନ ଏବଂ ପ୍ରୋସେସ୍ କୁଲିଂ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ । କମ୍ପାନି ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହିଟ୍ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜରଗୁଡିକ ଅଣ-ଲୌହ ଧାତୁ ମୁଖ୍ୟତଃ ତମ୍ବା ଏବଂ ଆଲୁମିନିୟମରେ ନିର୍ମିତ । ଏହାର ଉତ୍ପାଦ ପରିସୀମା ମଧ୍ୟରେ କଣ୍ଡେନସର କଏଲ, ବାଷ୍ପୀୟ ୟୁନିଟ୍‌, ବାଷ୍ପୀୟ କଏଲ୍‌, ହେଡର / ତମ୍ବା ଅଂଶ, ତରଳ ଏବଂ ବାଷ୍ପ କଏଲ୍ ଏବଂ ସିଟ୍ ଧାତୁ ଅଂଶ ରହିଛି । ରାଜସ୍ଥାନର ନିମରାନାସ୍ଥିତ ରିକୋ ଶିଳ୍ପାଚଂଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ୨ଟି ଶିଳ୍ପ ପ୍ଲଟ୍‌କୁ ମିଶାଇ ସମଗ୍ର ଉତ୍ପାଦନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମନ୍ୱିତ ଉତ୍ପାଦନ କାରଖାନାରେ କରାଯାଉଛି ।
କେଆରଏନ୍ ହିଟ୍ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜର୍ ଆଣ୍ଡ୍ ରେଫ୍ରିଜରେସନ୍ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି । ଶ୍ରୀ ଯାଦବ ଗାଜିଆବାଦସ୍ଥିତ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଂଟ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିରୁ ଏମବିଏ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନସ୍ଥିତ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ବୋର୍ଡରୁ ମେକାନିକାଲ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ଡିପ୍ଲୋମା କରିଛନ୍ତି । ସେ କମ୍ପାନିକୁ ଶିକ୍ଷାଗତ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବ୍ୟବହାରିକ ଅଭିଜ୍ଞତାର ଏକ ଅତୁଳନୀୟ ମିଶ୍ରଣ ଆଣିଛନ୍ତି । ହିଟ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜର ଏବଂ ରେଫ୍ରିଜରେସନ ୟୁନିଟ୍ ଉତ୍ପାଦନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ୧୯ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ଅଭିଜ୍ଞତା ଥିବା ଶ୍ରୀ ଯାଦବ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅସାଧାରଣ ପରିଚାଳନା ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ।
ଏହି ଇସ୍ୟୁର ବୁକ୍ ରନିଂ ଲିଡ୍ ମ୍ୟାନେଜର ହେଉଛନ୍ତି ହୋଲାନି କନସଲଟାଂଟ୍‌ସ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ।


Share It

Comments are closed.