160×600
160×600

ମୋଦିକେୟାରର ଆମୋଲି ପକ୍ଷରୁ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ-ସମର ଲିମିଟେଡ୍ ଏଡିସନ୍ କଲେକ୍ସନ-“ତାରିଣୀ”


ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମୋଦିକେୟାର ଆମୋଲି ପକ୍ଷରୁ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ-ସମର ପାଇଁ ଲିମିଟେଡ୍ ଏଡିସନ୍ କଲେକ୍ସନ-ତାରିଣୀ ଉନ୍ମୋଚନ କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସୁନ୍ଦର ନେକଲେସ୍ ଏବଂ କାନଫୁଲ ସେଟ୍‌, ବ୍ରେସଲେଟ୍ ଏବଂ ପେଣ୍ଡେଂଟ୍ ସେଟ୍ ରହିଛି ଯାହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅବସରରେ ଆପଣଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌କୁ ଉନ୍ନତ କରିବ । ଏହି ୨୨ କ୍ୟାରେଟ ସୁନା ଲେପ ଦିଆ ହାତ ତିଆରି ଅଳଙ୍କାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ୱାର୍ଡରୋବ୍‌ରେ ତାରକା ଛାପ ରହିବ ।
ତାରିଣୀ କଲେକ୍ସନ ଅଧୀନରେ ଆନ୍‌ଭି, ଅନୟା ଓ ରିଭା ଭଳି ନେକ୍‌ଲେସ୍ ଓ ଇୟର ରିଙ୍ଗ ସେଟ୍ ରହିଛି । ଆନ୍‌ଭି ହେଉଛି ୨୨ କ୍ୟାରେଟ୍‌ର ସୁନା ଲେପ ଦିଆ ଜିରକୋନିଆ କ୍ରିଷ୍ଟାଲ ଓ ଫକ୍ସ ରୁବି ଇୟରରିଙ୍ଗ ଓ ନେକଲେସ୍ ଯାହାର ଦାମ୍ ୩୭୭୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ୨୨ କ୍ୟାରେଟ ସୁନା ଲେପ ଦିଆ ନେକଲେସ୍ ଓ ଇୟରରିଙ୍ଗ ଅନାୟାର ଦାମ୍ ୩୭୭୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ସେହିପରି ରିଭା ନେକଲେସ ଓ ଇୟରରିଙ୍ଗର ଦାମ୍ ୨୭୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି ।
କଲେକ୍ସନରେ ଥିବା ପେଣ୍ଡାଂଟ୍ ସେଟ୍‌ରେ ଆନିକା ଓ ଚନ୍ଦ୍ରା ରହିଛି । ଅନିକା ହେଉଛି ପେଣ୍ଡେଂଟ୍ ଏବଂ କାନଫୁଲ ସେଟ୍ ଯେଉଁଥିରେ ୨୨ ହଜାର ସୁନା ଲେପ ଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଡ୍ରପ୍ ଡିଜାଇନରେ ଜିର୍କୋନିଆ କ୍ରିଷ୍ଟଲ୍ ଲଗାଯାଇଛି । ଏହାର ଦାମ୍ ୧୮୮୯/- ଟଙ୍କା ରହିଛି । ଚନ୍ଦ୍ରା ହେଉଛି ୨୨ ହଜାର ସୁନା ଲେପରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏବଂ ଜିର୍କୋନିଆ ସ୍ଫଟିକରେ ସଜ୍ଜିତ ଗ୍ଲାମରସ କାନଫୁଲ ଏବଂ ପେଣ୍ଡେଂଟ୍ ସେଟ୍ ଯାହାର ଦାମ୍ ହେଉଛି ୨୫୧୯ ଟଙ୍କା।
ତାରିଣୀ କଲେକ୍ସନର ଅନ୍ୟତମ ଆକର୍ଷଣ ହେଉଛି ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍ ଯେଉଁଥିରେ ନୈଶା, ଆରୋହି, ଚାର୍‌ଭି ଓ ରୋଶ୍‌ନି ରହିଛି । ନୈଶା ହେଉଛି ୨୨ କ୍ୟାରେଟ ସୁନା ଲେପ ଦିଆ ଏବଂ ଜିରକୋନିଆ କ୍ରିଷ୍ଟାଲ ଥିବା ବ୍ରେସଲେଟ୍ ଯାହାର ଦାମ୍ ହେଉଛି ୧୮୧୯ ଟଙ୍କା । ଆରୋହିରେ ଚମତ୍କାର ଜିରକୋନିଆ କ୍ରିଷ୍ଟାଲ ଓ ସାଫାୟାର ଷ୍ଟୋନ୍ ରହିଛିଯାହାର ଦାମ୍ ହେଉଛି ୧୩୯୯ ଟଙ୍କା । ଚାର୍‌ଭି ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍‌ରେ ୨୨ କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନାର ଲେପ ଥିବା ବେଳେ ଜିରକୋନିଆ କ୍ରିଷ୍ଟାଲକୁ ସେଥିରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି । ତାହାର ମୂଲ୍ୟ ୧୩୯୯ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି । ଜହ୍ମ ଆକୃତିରେ ଚମତ୍କାର ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍ ରୋଶ୍‌ନିରେ ୨୨ କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନାର ଲେପ ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଜିରକୋନିଆ କ୍ରିଷ୍ଟାଲ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି । ଏହାର ଦାମ୍ ୧୮୧୯ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି ।


Share It

Comments are closed.