‘ଦ ୱିକ-ହଂସl’ହସପିଟାଲ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ ସର୍ଭେ ୨୦୨୩ରେ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କଲା ଆମ୍ରି ହସପିଟାଲ

Share It

ଭୁବନେଶ୍ବର: ୨୦୨୩ ମସିହା ପାଇଁ ‘ଦ ୱିକ-ହଂସl’ ବାର୍ଷିକ ହସ୍ପିଟାଲ ମାନ୍ୟତା ସର୍ଭେରେ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରି ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ଆମ୍ରି ହସ୍ପିଟାଲ ପୁଣି ଥରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାର ପରିଚୟ ଦେଇଛି। ବିଗତ ୭ ବର୍ଷ ଧରି କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଦୁଇ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନ ବଜାୟ ରଖିବା ପରେ ଏହି ସଫଳତା ମିଳିଛି, ଯାହା ଉନ୍ନତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଆମ୍ରି ହସପିଟାଲର ଅତୁଟ ସମର୍ପଣକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରୁଛି ।

ଅଗ୍ରଣୀ ସମ୍ବାଦ ପତ୍ରିକା ‘ଦ ୱିକ୍’ ଏବଂ ଶୀର୍ଷ ସର୍ବେକ୍ଷଣ ସଂସ୍ଥା ହଂସ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଏହି ବାର୍ଷିକ ସର୍ବେକ୍ଷଣ ରୋଗୀ ସେବା, ଚିକିତ୍ସା ଦକ୍ଷତା, ଭିତ୍ତିଭୂମି ଏବଂ ବୈଷୟିକ ଉନ୍ନତି ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ମାନଦଣ୍ଡରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଅନୁଷ୍ଠାନର ଏକ ସମ୍ମାନଜନକ ଏବଂ ବ୍ୟାପକ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଛି। ଏହି ମାନ୍ୟତାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଆମ୍ରି ହସପିଟାଲ ନିରନ୍ତର ଉପସ୍ଥିତି ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ଏହାର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାର ପ୍ରମାଣ ।

ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଆମ୍ରି ହସପିଟାଲ ୟୁନିଟ୍ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ରୋହିତ ଜସୱାଲ ଏହି ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିବାରୁ କୃତଜ୍ଞତା ଓ ଗର୍ବ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଅସାଧାରଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଆମ ଦଳର ନିରବଚ୍ଛିନ୍ନ ସମର୍ପଣର ଫଳସ୍ୱରୂପ ଏହି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସଫଳତା ମିଳିଛି। ଶୀର୍ଷ ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନା ଭାବେ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇ ଆମେ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ଏହା ଆମକୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଉତ୍କର୍ଷତା ପାଇଁ ସୀମା ବଢ଼ାଇବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଉଛି।

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅଞ୍ଚଳରେ ଆମ୍ରି ହସପିଟାଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାର ଏକ ମୂଳଦୁଆ ପାଲଟିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସୁବିଧା, ଉଚ୍ଚ କୁଶଳୀ ବୃତ୍ତିଜୀବୀଙ୍କ ଏକ ଦଳ ଏବଂ ରୋଗୀ କେନ୍ଦ୍ରୀତ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ରହିଛି । ଏହି ପୁରସ୍କାର ସହିତ ଆମ୍ରି ହସପିଟାଲ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସୁଲଭ, ଦୟାଶୀଳ ଏବଂ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ମାନର ଯତ୍ନ ଏବଂ ଉଦାହରଣମୂଳକ କ୍ଲିନିକାଲ ଫଳାଫଳ ସହିତ ସମୁଦାୟକୁ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ନିଜର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାକୁ ଦୋହରାଇଛି ।


Share It

Comments are closed.