୪୫ ବର୍ଷ ପରେ ରୂପେଲି ପରଦାକୁ ଫେରିବେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁମତାଜ, ଭନସାଲୀଙ୍କ ‘ହିରାମଣ୍ଡି’ରେ କରିବେ କାମ !


ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ହିରାମଣ୍ଡି’କୁ ନେଇ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ଏହି ସିରିଜ୍ ଆସିବାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ଭନସାଲୀଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷା କୋଇରାଲା ଏବଂ ମୁମତାଜଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ସହ ମୁମତାଜଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି କଳ୍ପନା କରାଯାଉଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ ‘ହିରାମଣ୍ଡି’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଫଟୋରେ ଭନସାଲୀ ଉଭୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ମନୀଷା କୋଇରାଲା ଏହି ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ମନୀଷା କୋଇରାଲା ଫଟୋ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବଲିଉଡ କିମ୍ବଦନ୍ତୀଙ୍କ ସହ ମୁଁ । ମୁଁ ଏପରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସୃଜନଶୀଳ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଭଲ ପାଏ । ମୋର ଚେହେରା କହୁଛି ମୁଁ କେତେ ଖୁସି । ଏହି ଫଟୋରେ ମହୀମା ଚୌଧୁରୀ, ଦୀପ୍ତି ନାଭାଲ, ଆଦିତ୍ୟ ରାଓ ହାଏଦ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଲଭ୍ ସିମ୍ୱଲ ମେସେଜ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମମତାଜ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ହିରାମଣ୍ଡି’ରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି କି ? ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଜମେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ‘ସେ ହିରାମାଣ୍ଡିରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି କି?’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ହେ ଭଗବାନ, ଦୁଇଜଣ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଅତି ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକାଠି । ଆମେ ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛୁ ।


Share It

Comments are closed.